Dárkové poukazy

U nás můžete svým blízkým zakoupit Dárkový poukaz na jakoukoliv konkrétní masáž či terapii, nebo si zvolte hodnotu poukazu a druh terapie si zvolí obdarovaný již sám.

Kromě poukazů připravených ihned k odběru máte také možnost si vybrat jakoukoli masáž z našeho ceníku nebo si zvolit vhodnou kombinaci terapií a my poukaz přizpůsobíme Vašim požadavkům. Nechybí ani možnost, doplnit poukaz Vaším vlastním textem.

Napište nám email, zavolejte nebo nás navštivte a my se pokusíme co nejlépe vyhovět vašim požadavkům.

_________________________________________________________________________

Vytiskněte si dárkový poukaz doma ...

Nyní si můžete zakoupit dárkový poukaz přes internet, zaplatit převodem na účet a poukaz si vytisknout na své tiskárně. Ušetříte čas a vše vyřešíte z pohodlí domova.

 

Jak to funguje?

 

  • Vyberte některý z připravených poukazů, nebo můžete zvolit masáž z našeho ceníku služeb. Jsou možné i různé kombinace masáží i doplnění vašich textů na poukaz.
  • Pokud máte poukaz vybraný, můžete jej objenat v našem e-shopu Poukazy Salve nebo nás kontaktujte e-mailem popřípadě telefonicky.
  • Podle vašich požadavků poukaz upravíme a pošleme ve formátu PDF na vaši e-mailovou adresu. Formát PDF je nejrozšířenější druh dokumentů vhodný pro tisk a měl by jít vytisknout bez problémů v každé domácnosti s PC a tiskárnou.

  • Nezaměnitelnost poukazu je zaručena číslem, které je přiděleno před odesláním dárkového poukazu na vaši e-mailovou adresu.

Obdarovaný nás poté již pouze kontaktuje pro domluvení termínu masáže.

 

Na vaše případné dotazy vám rádi odpovíme.

_________________________________________________________________________