Tradiční indická nebo také antistresová masáž hlavy

 Tradiční indická masáž hlavy je součástí celostního ajurvédského ošetření. Působí dobře jak na psychickou, tak na fyzickou stránku. Touto krásnou relaxační masáží se zbavíte stresu, bolest svalů i hlavy se zmírní nebo i zcela zmizí a špatné nálady s úzkostí budou ty tam. 

 Tato masáž má tu výhodu, že se dá praktikovat prakticky kdekoliv, není ani nutné, aby si masírovaná osoba odkládala oděv.

  Indická masáž hlavy zahrnuje také oblast šíje, ramen a krku. Jedná se o velmi příjemné techniky, bez použití olejů. Po masáži se budete cítit velmi uvolnění a odpočatí.

 Pokud se přidá také jemná masáž obličeje s trochou příjemně vonícího přírodního oleje, bude pocit pohody a klidu dokonalý. Kromě relaxačních účinků má samozřejmě masáž obličeje s kvalitními přírodními oleji i regenerační schopnosti. A to jak na pokožku, tak i na obličejové svalstvo, na které se často zapomíná.

 Přijďte si k nám tuto masáž vyzkoušet. Uniknete každodennímu stereotypu a hlavně si odpočnete, zapomenete na starosti a uvolníte napětí, které dnes zatěžuje prakticky každého.

Těšíme se na Vaši návštěvu.